УКР
ENG
POL
BUL

Довіреності: на що звернути увагу

Шановні читачі! Все що відбувається, очевидно викликає гнів і ненависть до "русськіх". І кожен з нас ставить перед собою питання: "Що я можу зробити, окрім гнівного посту в мережі?" Якщо ви не військовослужбовець, то фізично відплатити оркам складно. Отже, нам потрібно збудувати міцну, потужну і гнучку інтелектуальну машину. Пам'ятайте, ваші успіхи будуть бісити орків більше і довше, ніж військові поразки. 

 

Пропонуємо Вашій увазі шаблони довіреностей у сфері господарської діяльності

Довіреність на укладання договорів від імені юрособи

Довіреність на укладення договорів (Power of attorney for contracts conclusion)

Довіреність на представництво інтересів з питань зняття з реєстрації місця проживання

Довіреність на отримання і подання документів в банках України

Довіреність на вчинення реєстраційних дій

Довіреність на вчинення реєстраційних дій (Запорізький реєстратор)

Довіреність на представлення Товариства як засновника (члена, учасника) на загальних зборах іншої компанії

Довіреність на представництво інтересів юридичної особи (від компанії-нерезидента на фізичну особу) (укр — англ, англ)

Договір доручення (продаж товару)

Безвідклична довіреність на представлення учасника товариства

Довіреність від фізособи на управління рахунком, сейфомДовіреність на подання й отримання документів в усіх організаціях України

Довіреність на подання звітності бухгалтером

Договір-доручення на ведення перемовин (Mandate letter) eng-rus

 

Для замовлення довіреності телефонуйте: +380637886291. Або пишіть у месенджери на цей самий номер.

 

На що потрібно звернути увагу при прийнятті рішення щодо оформлення довіреності та її видачі?

 • Форма довіреності може бути звичайною письмовою або письмовою нотаріальною. Нотаріально посвідчена довіреність вимагається на вчинення правочину, який потребує нотаріального посвідчення у випадках, передбачених законом або домовленістю сторін.
   
 • У тексті довіреності мають бути зазначені місце і дата її складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження юридичної особи) представника та особи, яку представляють, а в необхідних випадках і посаду, яку вони займають. У довіреностях на ім’я адвокатів зазначаються їх статус та членство в адвокатському об’єднанні (якщо адвокат є членом адвокатського об’єднання). Слід вказати, що чинними законодавчими актами України не передбачено вимоги зазначати у довіреності паспортні дані довірителя та повіреної особи.
   
 • У довіреності потрібно зазначити повноваження, на вчинення ких уповноважується представник. Слід зазначити, що "генеральну довіреність", тобто довіреність на вчинення максимально широкого кола дій не рекомендується оформлювати для ФОП та юросіб. Оскільки ФОП має вести господарську діяльність особисто. А для юрособи наявність генеральної довіреності є однією з ознак контролю таким представником, зокрема з точки зору законодавства.
 • Скасування довіреності. З припиненням представництва за довіреністю втрачає чинність передоручення, а представник зобов’язаний негайно повернути довіреність. Однією з підстав припинення представництва за довіреністю є її скасування. Особа, яка видала довіреність і згодом скасувала її, повинна негайно повідомити про це представника, а також відомих їй третіх осіб, для представництва перед якими була видана довіреність. Права та обов’язки щодо третіх осіб, що виникли внаслідок вчинення правочину представником до того, як він довідався або міг довідатися про скасування довіреності, зберігають чинність для особи, яка видала довіреність та її правонаступників. Це правило не застосовується, якщо третя особа знала або могла знати, що дія довіреності припинилася.
   

Що робить InstaDoc для побудови інтелектуальної машини для бізнесу і громадян?

 • Пропонуємо шаблони документів
  Якщо ви юрист і вам здається, що автоматизація відбирає ваш хліб, то радимо зміни точку зору на цю ситуацію. Адже це не автоматизація працює не на вашу користь, а змінилися обставини. І вони потребують вас та ваших здібностей там, де це буде більш корисно, ніж у підготовці шаблонних документів.

 • Запрошуємо до використання електронних документів і документообігу
  У тариф 0.8 грн входять усі функції сайту. Для оптовиків можемо підібрати індивідуальні тарифи.

 • Надаємо можливість заробляти на продажі шаблонів для правників
 • Надаємо можливість заробляти на реферальній програмі

 

Що почитати? 

 1. Мін'юст про представництво за довіреністю 
 2. Про визнання довіреностей недійсними

Дата публікації: 05.04.2022

Продиктуйте текст для пошуку
Готово