УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Довіреність на представництво інтересів з питань зняття з реєстрації місця проживання

ДОВІРЕНІСТЬномер довіреності

м. місто видачі

 дата довіреності р.

 

Громадянин (ка) Громадянство   ПІБ повністю Дата народження р.н., Назва документа, що посвідчує особу Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу , що проживає за адресою Адреса реєстраціі місця проживання (прописки) , реєстраційний номер облікової картки платника податків Інд. податковий номeр

гр. Громадянство ПІБ повністю (далі - Представник), Назва документа, що посвідчує особу  Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу , виданий Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу року, реєстраційний номер облікової картки платника податків із державного реєстру фізичних осіб - платників податків Інд. податковий номeр , який проживає за адресою: Адреса реєстраціі місця проживання (прописки) ,

представляти мої інтереси у відповідних органах реєстрації міста Києва  з питань зняття мене з реєстрації місця проживання за адресою: місто Київ, вулиця _____, будинок № ______ , квартира № ______ , а також: з питань реєстрації мого нового місця проживання за адресою: місто Київ, вул._______, будинок № _______, квартира № _____ . Для цього ПІБ повністю вправі: подавати будь-які заяви, що стосуються виконання зазначеного у довіреності, та обґрунтовувати викладені в них прохання і побажання; наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникатимуть у ході реалізації довіреності, які передбачені законодавством; одержувати будь-які довідки, рішення та/чи інші документи, які випливають із цієї довіреності та/чи пов'язані із нею; подавати на реалізацію документи, видані та/ чи оформлені на моє ім'я (для мене) за цією довіреністю; при наявності помилкових відомостей про особу під час реєстрації - ставити питання про внесення змін до реєстраційного обліку (перереєстрації); здійснювати від мого імені оплату наданих послуг та/чи сплачувати державне мито або інші необхідні платежі; вчиняти інші дії, передбачені чинним законодавством України для такого роду уповноважень, та які на думку представника будуть доцільними для правильного і ефективного виконання цієї довіреності.

Довіреність видана без права передачі наданих повноважень третім особам строком на шість місяців, і діє до двадцятого серпня дві тисячі п’ятого року.

Зміст ст. ст. 244 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництваза довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз'яснено.

Довіреність видана з правом передоручення строком на Строк дії довіреності .

Довіреність видана без права передоручення строком на Строк дії довіреності .

ПІБ повністю    ______________________  

 

Дата оновлення 08.04.2021 о 23:43:55

Коментарі
Yurii Diakiv
19.07.2022 16:09
Де дізнатись номер довіреності?

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово