Як згенерувати документ на базі шаблону?

1. Вибрати шаблон

 

на сайті з бази шаблонів або

 

зі своїх шаблонів, створених в особистому кабінеті

 

 

 

2. Відповісти на питання опитувальника, обравши потрібні опції.

Зверніть увагу! Дані контрагентів в шаблоні документа будуть заповнюватися автоматично, якщо у Вас ці дані заповнені в реєстрі контрагентів. Детальніше про ведення реєстру контрагентів в ІнстаДок.

 

3. Зберегти документ, надавши назву документа та натиснувши на дискету ліворуч, точніше пакету документів, які можуть бути згенеровані з цього шаблону. Після цього длокумент перетворюється на "драфт" або "чернетку" документа та відображається в загальному реєстрі документів, тобто Ви можете повернутися до його редагування пізніше. 

 

 

Лайфхак! в назві документа можна записувати тип правочину, сторони та дати (наприклад "ДКП газу Інстако - Ротор псг 121220"), а назва документа з пакету  документів, наприклад договір, акт, рахунок тощо впишеться до азви скачуваного файлу автоматично після вашої назви пакету (тобто автоматична назва скачуваного файлу буде "ДКП газу Інстако - Ротор псг 121220: Договір" або "ДКП газу Інстако - Ротор псг 121220: акт"). У Вас може бути власна система найменування файлів та їх архівування.

 

    

4. Впевнитися, що усі або потрібні Вам поля (вони підсвічуються фіолетовим) заповнені  даними. 

 

5. Натиснути на знак "ворд" або "пдф", після чого Ви можете погодитися із запропонованою назвою файлу або змінити запропоновану, далі - завантажити або відразу підписати документ кваліфікованим електронним підписом. 

Детальніше про підписання документа КЕП. 

 

 

6. Документ завантажиться на Ваш пристрій в обраному Вами форматі (ворд/пдф/підписаний КЕП) та збережеться у Вашому реєстрі документів (Меню - Усі документи). Ви можете пізніше генерувати нові документи з пакету документів, повернувшись в реєстр документів, наприклад, сьогодні Ви створили та завантажили договір, а пізніше рахунок иа акт тощо.

 

У разі виникнення питань, просимо контактувати тел./whatsapp: +380637886291, тел./viber/telegram +380507890409 або на ел. пошту info@instaco.com.ua.

Dyktuj tekst do wyszukiwania
Gotowe