УКР
ENG
POL

Як перевірити компанію-нерезидента?

У міру зростання бізнесу виникає необхідність і доцільність у веденні зовнішньоекономічної діяльності, що означає здійснення експортно-імпортних операцій щодо товарів і послуг. Такий процес має починатися стандартно із перевірки контрагента. 

Мінімальний алгоритм перевірки контрагента-нерезидента включає наступні кроки:

  1. Необхідно звірити дані зі сканованої виписки з торгового/судового реєстру або реєстру компаній з даними реєстрів, що доступні онлайн. Якщо можливо здійснити пошук за адресою, то це обов'язково потрібно зробити. Так можна виявити місця масової реєстрації компаній. Інколи в цю категорію потрапляють бізнес-центри, але ви будете підготовлені, колі саме таке уточнююче питання вам поставить банк при здійсненні розрахунків із цим контрагентом. Також поцікавтеся, чи не є директори та засновники контрагента власниками інших компаній, інтереси яких ідуть всупереч із вашим бізнесом. 

  2. Необхідно перевірити наявність компанії, її директорів, засновників, власників і бенефіціарів в переліках санкцій:

3. Необхідно перевірити наявність пов'язаних компаній в Україні, при найму в "Безкоштовному запиті Мін'юсту", даних Опендата та Ліга:контрагент, за можливості в YouControl.

4. Просто в Гугл.

5. В судовому реєстрі України – https://reyestr.court.gov.ua/.

 

В базі шаблонів ІнстаДок ви зможете знайти договори, контракти та супутні документи, призначені для документування зовнішньоекономічної діяльності 

При заповненні реєстру контрагентів (Меню - мої контрагенти) дані контарктів заповняться автоматично

Якщо в базі відсутній потрібний Вам документ, ми його можемо додати в базу або розробити індивідуально для вашої ситуації!

Напишіть нам info@instaco.com.ua

 

Не гайте часу, розширюйте свій бізнес!

 

Зображення: Freepik

 
 
Продиктуйте текст для пошуку
Готово