УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Зобов'язання із реєстрації податкової накладної та пропорційний штраф

Зобов'язання із реєстрації податкової накладної та пропорційний штраф

Виконавець гарантує складання та реєстрацію податкових накладних в електронній формі з дотриманням встановлених законодавством України вимог, в тому числі, щодо накладення кваліфікованого електронного підпису уповноваженої особи Виконавця в день виникнення податкових зобов'язань. Виконавець зобов'язується зареєструвати податкову накладну в ЄРПН протягом наступних строків:

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених із 1-го по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, у якому вони складені;

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених із 1-го по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, у якому вони складені.

Виконавець зобов'язується надати Замовнику в електронній формі податкову накладну. Замовник має право та можливість перевірити факт та дані щодо реєстрації. Виконавець зобов'язується надати Замовнику в електронній формі податкову накладну. Замовник має право та можливість перевірити факт та дані щодо реєстрації Виконавцем податкової накладної, використовуючи для цього відповідний електронний ресурс.

У разі не реєстрації Виконавцем податкових накладних протягом 180 календарних днів з дати складання податкової накладної в ЄРПН, та/або реєстрації податкової накладної в ЄРІІН з помилками, та/або такої, що містить дані, які не відповідають Специфікації/Замовленню/ Акту прийому-передачі/ (товарній) накладній/умовам Договору, внаслідок чого Замовник втратив право на податковий кредит згідно ст. 198.6. Податкового Кодексу України, Замовник, нараховує, а Виконавець сплачує Замовнику штраф, у розмірі, що розраховується за формулою:

Х - (Сума ПДВ накладної) х 1,21951229

коефіцієнт податку на прибуток, згідно ПКУ, є динамічним та може бути змінений відповідно до законодавства України.

Дата оновлення 27.07.2023 о 16:57:02

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово