РУС
ENG
POL

Як перевірити компанію-нерезидента?

По мірі зростання бізнесу виникає необхідність і доцільність у веденні зовнішньоекономічної діяльності, що означає здійснення експортно-імпортних операцій щодо товарів і послуг. Такий процес має починатися стандартно із перевірки контрагента. 

Мінімальний алгоритм перевірки контрагента нерезидента включає наступні кроки
1. Необхідно звірити дані зі сканованої виписки з торгового/судового реєстру або реєстру компаній з даними в реєстрів, що доступні онлайн. Якщо можливо здійсними пошук за адресою, то це обов'язково потрібно зробити, так можна виявити місяця масової реєстрації компаній, інколи в цю категорію потрапляють бізнес-центри, але Ви удете підготовлені, що таке саме уточнююче питання Вам може задати банк при здійсненні розрахунків із цим контрагентом. Також поцікавтеся, чи не є директори та засновники контрагента власнкиами інших компаній, інтерси яких ідуть врозріз із вашим бізнесом. 
2.Необхіжно перевірити наявність компанії, її директорів, засновників засновникіфв, власників і бенефіціарів в переліках санкцій

3. Необхідно перевірити наявність пов'язаних компаній в Україні, при наймні в "Безкоштовному запиті Мінюсту", даних Опендата та Ліга:контрагент, за можливості - в YouControl.

4. Просто в Гугл
5. В судовому реєстрі України      https://reyestr.court.gov.ua/

 

В базі шаблонів ІнстаДок ви зможете знайти договори, контракти та супутні документи, призначені для документування зовнішньоекономічної діяльності 

При заповненні реєстру контрагентів (Меню - мої контрагенти) дані контарктів заповняться автоматично

Якщо в базі відсутній потрібний Вам документ, ми його можемо додати в базу або розробити індивідуально для вашої ситуації!

напишіть нам info@instaco.com.ua

 

Не гайте часу, розширюйте свій бізнес!

 

Зображення: Freepik

Продиктуйте текст для поиска
Готово