Прокурору Скорочене найменування (Eng.)
Адреса місцезнаходження (юридична адреса)
ПІБ в родовому відмінку
Адреса реєстраціі місця проживання (прописки)
Скарга
на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи
та дії органів дізнання
Мною, ПІБ повністю (Рус.)
, Дата первинної заяви, (напр.:31.12.2021)📆
р. було подано заяву про вчинення злочину у вигляді шахрайства громадянином ПІБ повністю (Рус.)
, відповідальність за дане діяння передбачена статтею 190 Кримінального кодексу України. Дана заява мною була подана до Скорочене найменування (Eng.)
. На основі моєї заяви до Скорочене найменування (Eng.)
було винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, дана постанова мною була оскаржена до Скорочене найменування (Eng.)
, яка повернула мою справу на додаткову перевірку до органів внутрішніх справ. На основі проведеної додаткової перевірки, на основі моєї заяви, мені знову було відмовлено в порушенні кримінальної справи. Дана постанова мною знову була оскаржена до Скорочене найменування (Eng.)
, яка скасувала дану постанову Дата скасування постанови, (напр.:31.12.2021)📆
р. і направила справу на додаткову перевірку.
Після цього ніяких даних про результати додаткової перевірки мені не надходило. Дата заяви2, (напр.:31.12.2021)📆
р. я звернулася з письмовою заявою до Скорочене найменування (Eng.)
щодо надання інформації про прийняте рішення за раніше поданою мною заявою за фактом шахрайських дій громадянина ПІБ в родовому відмінку
. У відповідь на мою заяву Посадова Особа1 РВ ГУМВС
повідомив мені в усній формі, що за моєю заявою було прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, а постанову на руки мені в райвідділі не видадуть, так як її було направлено на мою почтову адресу, але я її так і не отримала. Я неодноразово зверталася до райвідділу зі скаргами на те що мені не було видано дану постанову і з вимогою видати мені її, але це не мало позитивного результату.
Також, я була на особистому прийомі в Депутат
, останній направив депутатське звернення для відновлення моїх порушених прав до Скорочене найменування (Eng.)
, відповідь на яке так і не була надана. Дата заяви адвокат, (напр.:31.12.2021)📆
р., мій адвокат ПІБ повністю
, направила заяву до Скорочене найменування (Eng.)
з вимогою видати постанову про відмову в порушенні кримінальної справи яка була винесена на основі матеріалів додаткової перевірки. Адвокат отримала дану постанову лише Дата отримання постанови про відмову у порушенні кр. спра, (напр.:31.12.2021)📆
р. у (саме з цього моменту і починає перебіг 7 денний строк – на протязі якого я маю право на оскарження даної постанови).
З даною постановою не погоджуюся. Вважаю, що вона винесена (за наявності встановлених законом приводів і підстав для порушення кримінальної справи) через неякісне, без дотримання встановлених вимог, проведення дослідчої перевірки.
Відповідно до частини 1 статті 99-1 Кримінально-процесуального кодексу України «Постанову слідчого і органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи може бути оскаржено відповідному прокуророві. Скарга подається, особою, інтересів якої вона стосується, або її представником протягом семи днів з дня одержання копії постанови».
Мої заперечення ґрунтуються на наступному:
Відповідно до п. 1 ст.94 КПК України одним із приводів до порушення кримінальної справи є заява або повідомлення окремих громадян про злочин. Заява про скоєння злочину від Дата первинної заяви, (напр.:31.12.2021)📆
р. подана мною до Скорочене найменування (Eng.)
.
Згідно ст. 4 КК України орган дізнання зобов'язаний в межах своєї компетенції порушити кримінальну справу в кожному випадку виявлення ознак злочину, вжити всіх передбачених законом заходів до встановлення події злочину, осіб, винних у вчиненні злочину.
Згідно із ст.11 КК України, злочином є передбачене цим Кодексом суспільно небезпечне винне діяння, вчинене суб'єктом злочину.
Будь-який злочин містить обов’язкові складові об’єкт, суб’єкт, об’єктивну та суб’єктивну сторони, які, провівши перевірку, з невідомих причин не встановив Посадова особа2 ГУМВС
Скорочене найменування (Eng.)
.
Зауважу, що об’єктом злочину передбаченого ст. 190 Кримінального кодексу України є право власності. Об’єктивна сторона характеризується активними діями спрямованими на заволодіння майном, які здійснюються шляхом обману і/або зловживанням довірою. Суб’єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом. У діях ПІБ в родовому відмінку
містяться всі ознаки складу злочину відповідальність за який передбачена статтею 190 Кримінального кодексу України.
Матеріали додаткової перевірки є не повними, зокрема тому що:
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии!