РУС
ENG
POL

Конструктор документов Мои документы
Инструкция

Документ

Чи маєте Ви КІК і що з ним робити? Пройдіть швидкий тест

Так, Ваша іноземна компанія визнається контрольованою іноземною компанією. Необхідно подати повідомлення згідно Наказу Мініфіну 512 або заповніть його за посиланням. Використання конструктора документів убезпечить Вас від одруків та скоротить час на заповнення документу. 

 

Ви як фізична особа - резидент України або Ваша юридична особа - резидент України не визнаються контролюючими особами

Незалежно від (попереднього абзацу) виконання умов, передбачених підпунктом 39-2.4.1 пункту 39-2.4 цієї статті, скоригований прибуток контрольованої іноземної компанії не підлягає включенню до загального оподатковуваного доходу, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств контролюючої особи

Скоригований прибуток контрольованої іноземної компанії не підлягає включенню до загального оподатковуваного доходу, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств контролюючої особи 

Порядок обчислення скоригованого прибутку контрольованої іноземної компанії, що оподатковується в Україні встановлюється ст. 39-2.3. ПКУ.

Дата обновления 24.01.2022 о 02:26:49

Комментарии

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии!

Продиктуйте текст для поиска
Готово