УКР
ENG
POL
BUL

Перший Національний конкурс Шаблон-Challenge!

Це перший
національний конкурс авторів шаблонів документів

 

 

Конкурс покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договорів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігу на підприємствах України та за кордоном.

 

 

 

Маєш бажання внести свій вклад в автоматизацію документообігу та стандартизацію документів?

 

Хочеш отримати всеукраїнське визнання?

 

 

Чи потрібне тобі роялті від продажу свого твору-шаблону?

 

 

Бажаєш стати «юристом майбутнього»?

 

 

Плануєш бути розумнішим за робота?

 

 

 

 

СУТЬ КОНКУРСУ

Кожен учасник конкурсу повинен додати 10 шаблонів до 1 вересня 2019 року.

Виграє учасник, який зробив шаблони, що максимально відповідатимуть всім нижчезазначеним критеріям.

Шаблони, що не повністю відповідають даним вимогам, можуть бути допущені до публікації на сайті за рішенням конкурсної комісії. 

Шаблони, що не відповідають вимогам, участі у конкурсі не приймають.

При оцінці шаблонів будуть враховуватися всі критерії відбору.

Авторам допущених шаблонів буде виплачуватися роялті у розімірі 25 % від продажу шаблонів.

 

Головний приз - подорож на море на двох!

 

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

  • Якість (відповідність усім вимогам законодавства та практики діловодства, відсутність одруків, коректність заповнення тощо)
  • Складність (багатомовність, врахування позиції ДФС та судової практики тощо, формування допоміжних документів до основного документу (наприклад рахунок, акт до договору) тощо)
  • Гнучкість (здатність відповідати різним комерційним вимогам, передоплата, розстрочка, післяплата тощо)
  • Практичність (зручність і зрозумілість для користувача)

 

 

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:

  1. Зареєструватися і зайти в особистий кабінет на сайті ІнСтаКо.
  2.  (Самостійно, або з допомогою адміністратора) Додати свої дані в реєстр контрагентів. Створити договір з ІнСтаКо, зберегти його, підписати своїм кваліфікованим електронним підписом та відправити (поділитись) на vyurchak@instaco.com.ua. Підписаний договір від імені ІнСтаКо надійде протягом 5 робочих днів.
  3. Рекомендовано: переглянути вебінари проекту. 
  4. Створити в своєму особистому кабінеті від 1 до 10 шаблонів та направити адміністратору, зазначивши в назві шаблону свій номер телефону.
  5. (Самостійно, або з допомогою адміністратора) Створити акт приймання-передачі твору (в договорі з ІнСтаКо), записавши в акті назви усіх шаблонів, які Ви відправили адміністратору. Акт приймання-передачі твору зі сторони ІнСтаКо буде підписаний, тільки якщо шаблон буде прийнятий до публікації на сайті ІнСтаКо.

 

Організатор:

ІнСтаКо - система електронного докуменообігу + конструктор документів.

Умови участі:

Приймаючи участь у конкурсі, Учасник цим передає ТОВ “ІнСтаКо” (далі - Набувач) всі виключні майнові права на використання створених ним Шаблонів, в тому числі: право на постійне зберігання, на публічний показ (постійне, тимчасове експонування), на використання тексту шаблону в друкованих виданнях з метою популяризації, на продаж з метою отримання прибутку, на передачу Шаблону іншим організаціям, на передачу Твору іншим установам, організаціям на тимчасове та/абор постійне використання, зберігання з метою публічного показу (тимчасового експонування) в Україні та за її межами, на копіювання та відтворення, модифікацію, на використання Твору або його частин у рекламних цілях тощо. Вищезазначений перелік не є вичерпним. Сторони під "виключним правом на використання Твору" також розуміють усі інші виключні майнові права на використання твору (способи та форми використання твору) згідно із законодавством України. Використання твору може здійснюватись, як на території України, так і на території будь-якої іншої держави. ТОВ “ІнСтаКо” виплачує Учаснику винагороду за створення шаблону, який відповідає вищезазначеним критеріям у вигляді роялті у розмірі не менше 25% від продажу шаблонів створених учасником. Виплата авторської винагороди здійснюється шляхом безготівкового розрахунку в національній валюті України по банківських реквізитах, вказаних в договорі протягом 10 днів місяця, наступного за місцяцем, в якому були транзакції з продажу шаблону.

Більше про конкурс Ви зможете дізнатися на вебінарі InStaCo 18 липня о 19:00 на тему "Особливості роботи в системі електронного документообігу ІнСтаКо"
Контакти:

Адреса: м. Київ, вул. Максимовича, 24

https://instaco.com.ua

+380637886291 Інна, +380977381788 Ірина

info@instaco.com.ua


 

 

Дата публікації: 12.06.2019

Продиктуйте текст для пошуку
Готово