УКР
ENG
POL
BUL

Лист з доброї репутації (Letter of Good Standing): Основні моменти, структура і важливі питання

Лист з доброї репутації (Letter of Good Standing), або, як його часто скорочують, ЛДР, - це важливий документ, який підтверджує, що підприємство відповідає своїм статутним зобов'язанням і має право здійснювати комерційну діяльність у конкретній юрисдикції. У цій статті ми розглянемо, що це за документ, в яких ситуаціях він використовується, яка структура такого листа, що обов'язково вказувати та як зекономити час, користуючись шаблоном, доступним на сайті InstaDoc.

Що таке Лист з доброї репутації?

Лист з доброї репутації (ЛДР) - це офіційний документ, виданий державними органами або регулюючими організаціями, який підтверджує, що підприємство або юридична особа виконує всі свої законні обов'язки. Цей документ може знадобитися в різних ситуаціях, включаючи:

 1. Укладення контрактів: Багато партнерів і контрагентів вимагають ЛДР, щоб переконатися, що вони мають справу з юридично діючою організацією.

 2. Ліцензування: При поданні заявок на отримання ліцензій, наприклад, для фінансових послуг або медичної практики, ЛДР може бути обов'язковим.

 3. Фінансові угоди: Під час здійснення фінансових операцій, включаючи кредити та інвестиції, банки та інвестори можуть запитувати ЛДР як документальне підтвердження надійності бізнесу.

Хто видає лист?

 • банк
 • реєстратор компаній в деяких країнах (наприклад, Кіпр)

Структура Листа з доброї репутації

Структура ЛДР може трохи відрізнятися залежно від конкретних вимог юрисдикції, але зазвичай вона містить наступні елементи:

 1. Заголовок: "Лист з доброї репутації" або аналогічний заголовок.

 2. Дата: Дата видачі листа.

 3. Інформація про компанію: Назва компанії, реєстраційний номер, адреса та контактні дані.

 4. Підтвердження доброї репутації: Висловлюється твердження про те, що компанія знаходиться в добрій репутації та має право на комерційну діяльність.

 5. Підпис та печатка: Підпис уповноваженої особи та печатка організації.

Що бажано вказувати?

Хоча це не обов'язково, рекомендується включати інформацію про

 • дату, з якої було встановлено ділові відносини з компанією-клієнтом, на яку видається рекомендаційний лист

Шаблон Листа з доброї репутації на сайті InstaDoc

Для заощадження часу та спрощення процесу оформлення Листа з доброї репутації, ви можете завантажити шаблон цього документа (Letter of Good Standing в англомовному та україно-англомовному варіанті) на сайті InstaDoc. Це готова проста форма, яка допоможе вам скласти ЛДР відповідно до вимог вашої юрисдикції. Це зручне рішення для бізнесу, яке дозволить вам швидко отримати необхідний документ і продовжити успішну комерційну діяльність.

На завершення, Лист з доброї репутації - це важливий документ для багатьох підприємств, який підтверджує їх право на комерційну діяльність та надійність перед контрагентами. При його оформленні слід дотримуватися структури та включати обов'язкову інформацію. Шаблон ЛДР можна легко знайти та завантажити на сайті InstaDoc, що зекономить ваш час і спростить процес створення цього важливого документа.

Дата публікації: 06.11.2023

Продиктуйте текст для пошуку
Готово