УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Застереження про підвищення ціни у договорі (укр) Україна

Застереження про підвищення ціни

Сторони допускають збільшення ціни за одиницю товара до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку, не частіше ніж один раз на 90 календарних днів з моменту підписання договору.

Одна із Сторін зобов'язана повідомити другу сторону про намір збільшити ціну на товар за 30 календарних днів, встановленим у Договорі засобом зв'язку.

У разі отримання сповіщення про збільшення ціни на товар друга Сторона має право:

а) Прийняти підвищення ціни на Товар. Якщо у продовж 14 календарних днів з моенту отримання сповіщення про намір збільшити ціну, друга Сторона не направить, встановленим у Договорі засобом зв'язком непогодження першій Стороні, збільшення ціни вважається прийнятим другою Стороною. 

б) Відмовитися від підвищення ціни на Товар. У продовж 14 календарних днів з моенту отримання сповіщення про намір збільшити ціну, друга Сторона направляє пропозицію перші Стороні не збільшувати ціну на товар або розірвати Договір.

 

Застереження про підвищення ціни

Сторони допускають збільшення ціни за послуги до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такої послуги на ринку у разі коливання ціни такої послуги на ринку, не частіше ніж один раз на 90 календарних днів з моменту підписання договору.

Одна із Сторін зобов'язана повідомити другу сторону про намір збільшити ціну на послуги за 30 календарних днів, встановленим у Договорі засобом зв'язку.

У разі отримання сповіщення про збільшення ціни на послугу друга Сторона має право:

а) Прийняти підвищення ціни на послуги. Якщо у продовж 14 календарних днів з моенту отримання сповіщення про намір збільшити ціну, друга Сторона не направить, встановленим у Договорі засобом зв'язком непогодження першій Стороні, збільшення ціни вважається прийнятим другою Стороною. 

б) Відмовитися від підвищення ціни на послуги. У продовж 14 календарних днів з моенту отримання сповіщення про намір збільшити ціну, друга Сторона направляє пропозицію перші Стороні не збільшувати ціну на послуги або розірвати Договір.

Дата оновлення 18.06.2024 о 22:45:52

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Опис

Можливо застосувавити до усіх видів договорів, треба тільки обрати в опитувальнику товар чи послуга

Продиктуйте текст для пошуку
Готово