УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Вимога до слідчого про негайне повернення вилученого майна (відсутня постанова про арешт майна ч. 5 ст. 171 КПК України)

Слідчому Повне найменування

 

ПІБ в родовому відмінку

ПІБ в родовому відмінку

 

 

ПРО НЕГАЙНЕ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА

 

Дата обшуку, (напр.:31.12.2021)📆 р. під час обшуку у приміщенні, яке займає ПІБ повністю . на підставі договору оренди було вилучено належне йому майно: Вилучене майно згідно опису за протоколом обшуку.

Станом на 10.00 год. Зафіксована дата, (напр.:31.12.2021)📆 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № Номер впровадження від Дата впровадження, (напр.:31.12.2021)📆 р. з клопотанням про арешт вилученого майна до Повне найменування не звертались, про що вже замовлена довідка із суду.

Згідно ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Таким чином, законних підстав утримувати належне ПІБ в родовому відмінку (Eng.)  майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження не має.

З метою недопущення порушення права власності ПІБ в родовому відмінку . вимагаю негайно повернути йому Вилучене майно із серійними номерами: №№ Серійні номера .

 

Копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та копію ордеру додаю.

 

 

__________________________  ПІБ повністю

Зафіксована дата, (напр.:31.12.2021)📆


 


 


 


 


 


 

Дата оновлення 18.03.2022 о 00:29:04

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово