УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

СКАРГА НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО в порядку ст. 303 КПК України (безпідставне затягування зняття арешту майна)

Слідчому судді Повне найменування У

 

ПІБ в родовому відмінку

 

 

СКАРГА

НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛІДЧОГО

в порядку ст. 303 КПК України

 

1Дата обшуку, (напр.:31.12.2021)📆 року під час обшуку у приміщенні, яке я займаю на підставі договору оренди було вилучено належне мені майно: Вилучене майно згідно опису за протоколом обшуку.

Станом на 10.00 год. Дата подання скарги, (напр.:31.12.2021)📆 р. слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні № Номер провадження від Дата провадження, (напр.:31.12.2021)📆 року з клопотанням про арешт вилученого майна до Повне найменування не звертались.

Згідно ч. 5 ст. 171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Таким чином, законних підстав утримувати належне мені майно у слідчого відділку в рамках вказаного провадження не має.

З метою недопущення порушення мого права власності мій адвокат Дата вимоги, (напр.:31.12.2021)📆 р. звернувся із письмовою вимогою до слідчого та прокурора про негайне повернення вилученого майна, на що отримав негативну відповідь.

Бездіяльність слідчого щодо неповернення належного мені майна є протиправною та такою, що порушує моє право власності та вимоги КПК щодо статусу вилучено під час обшуку майна.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами ст. 169 цього Кодексу володільцем тимчасово вилученого майна.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. 168, 169, ч. 5 ст. 171 КПК України, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України, -

 

ПРОШУ:

 

  1. Визнати бездіяльність слідчого Повне найменування ПІБ в родовому відмінку щодо неповернення тимчасово вилученого під час обшуку майна протиправною.

  2. Зобов’язати слідчого Повне найменування ПІБ в родовому відмінку негайно повернути меніВилучене майно із серійними номерами: №№Серійні номери , вилучені під час обшуку Дата обшуку, (напр.:31.12.2021)📆 року.

 

Копію протоколу обшуку додаю.

 

___________________   ПІБ повністю

Дата подання скарги, (напр.:31.12.2021)📆

Дата оновлення 18.03.2022 о 00:50:02

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово