УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Повідомлення про розірвання договору оренди замельного паю (укр), Україна

Кому: Скорочене найменування

Місцезнаходження: Адреса місцезнаходження (юридична адреса)  

Тел. Телефон основний  E-mail: E-mail основний

Посада представника ПІБ представника

 

Від: Власника земельної ділянки (орендодавець)

ПІБ ФОП Дата народження р.н. прож. Адреса реєстраціі місця проживання (прописки)

Від дата Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

Згідно з Договором оренди земельної ділянки Номер договору оренди (якщо без номеру - зазначити "без номеру") від дата договору оренди , який зареєстрований в держгеокадастрі дата реєстрації договору в держгеокадастріномер реєстрації договору в держгеокадастрі  між Повне найменування та мною, ПІБ повністю , я є орендодавцем земельної ділянки (паю) з кадастровим номером кадастровий номер , яка пербуває у моїй власності, що підтверджується витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

            Відповідно до додаткової угоди до вказаного договору оренди Номер договору оренди (якщо без номеру - зазначити "без номеру") від дата договору оренди в п. 1 зазначеного додатку вказано, що строк дії договору разом з додатком становить до строк дії договору оренди .

            П.пункт, в якому зазначено порядок припинення договору направленням повідомлення  Договору закріплено, що за один рік до закінчення дії договору, але не пізніше 31 грудня 2019 року оредодавець повинен письмово повідомити орендаря про свій намір стосовно продовження договору.

            Завчасно попереджаю, при складанні сівозміни враховувати те, що земельна ділянка кадастровий номер ннннноооммеерр звільняється, та має бути передана мені не пізніше строк повернення земельної ділянки .

             Про намір орендаря, після закінчення строку дії договору, тобто після строк дії договору оренди передати мені земельну ділянку з кадастровим номером кадастровий номер , прохаю повідомити мене письмово не пізніше ніж за 10 днів до дати фактичного передання ділянки.

            В місячний термін, після закінчення дії договору оренди, передати мені належну земельну ділянку кадастровий номер кадастровий номер по акту прийому-передачі.

            У зв’язку з порушенням виконання умов договору, а саме невчасної виплати орендної плати, переважне право на поновлення терміну дії договору орендар втрачає.

  На підставі зазначеного вище та у відповідності до п пункт, в якому зазначено порядок припинення договору направленням повідомлення  Договору,

 

ПОВІДОМЛЯЮ

1. Я, ПІБ ФОП Дата народження р.н. прож. Адреса реєстраціі місця проживання (прописки) , власник земельної ділянки (паю) з кадастровим номером кадастровий номер , який на теперішній час перебуває в оренді Скорочене найменування , продовжувати надання в оренду вказаної ділянки  Повне найменування після закінчення строку дії договору тобто після строк дії договору оренди  не буде.

2. Прошу Вас передати вказану земельну ділянку мені в користування в найкоротші строки після закінчення строку дії договору, дотримуючись вимог п.п. 8.1, 8.2. вищезазначеного Договору.

 

 

Власник земельної ділянки (орендодавець)

ПІБ повністю Дата народження р.н., прож. Адреса реєстраціі місця проживання (прописки)

Дата оновлення 01.03.2024 о 14:33:35

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Опис

Повідомлення про розірвання договору оренди земельної ділянки - є обов'язковим елементом припинення правочину. Зазвичай в договорі оренди земельної ділянки міститься пункт щодо автоматичної пролонгації або треба повідомити орендаря в певний термін про розірвання договору оренди.

 

Орендар: юридична особа;

Орендодавець: фізична особа.

 

Продиктуйте текст для пошуку
Готово