УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Подання волонтерської оргаінації для запрошення іноземця (отримання посвідки на тимчасове проживання)

Повне найменування

Адреса місцезнаходження (юридична адреса)

код ЄДРПОУ Код ЄДРПОУ

Тел.Телефон основний

E-mail: E-mail основний


 

Повне найменування

Адреса місцезнаходження (юридична адреса)

Телефон основнийE-mail основний

 

 

Подання

 


м. Київ                                                                                           дата року

 

Повне найменування запрошує громадянина(ку) Громадянство ПІБ в родовому відмінку  (ПІБ повністю (Eng.) ) (дата народження: Дата народження , Назва документа, що посвідчує особу Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу , виданий Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу  Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу  р.) до України в якості волонтера для провадження волонтерської діяльності, а саме для роботи в проекті “Електронне врядування: порівняння міжнародного досвіду” та сприяння розвитку українсько-білоруської співпраці щодо впровадження електронних технологій для забезпечення прав громадян у процесі взаємодії з органами державної влади.


Волонтер буде виконувати наступну діяльність:


1. Аналіз механізмів і проєктів електронного врядування, які реалізовані в Україні та плануються до реалізації.

 

2. Аналіз механізмів і проєктів електронного врядування, які реалізовані в Білорусі та плануються до реалізації.

 

3. Порівняльний аналіз українського досвіду щодо можливості впровадження в Білорусі та підготовка рекомендаційного висновку для поширення серед інших громадських організацій України та Білорусі.

 

В процесі описаної вище діяльності волонтер буде проводити персональні зустрічі з представниками громадянського суспільства, іншими громадськими організаціями, органами державної влади, громадянами обох держав, опитування та узагальнення отриманої інформації тощо.

 

Орієнтовна дата закінчення проекту – дата закінчення проекту року.

Повне найменування є некомерційною неурядовою організацією, діяльністю якої спрямована на досягнення цілей сталого розвитку як єдино можливої філософії 21 століття, що надасть змогу зберегти наш світ для нащадків.
В «Інформації про організації та установи, що залучають до своєї діяльності волонтерів, зокрема іноземців та осіб без громадянства для провадження волонтерської діяльності на території України» на сайті Міністерства соціальної політики https://www.msp.gov.ua/timeline/Volonterstvo.html під номером 385.
У зв’язку з наведеним вище існує нагальна необхідність перебування ПІБ в родовому відмінку  на території України, для чого просимо видати посвідку на тимчасове проживання ПІБ в родовому відмінку .

Підтверджую, що беру на себе зобов'язання щодо покриття витрат, пов'язаних з проживанням та виїздом іноземця чи особи громадянства. Я зобов'язуюся письмово повідомити про виїзд іноземця чи без громадянства або зміну ним місця проживання протягом 10 днів з дати виїзду чи переїзду.                                      

Я зобов'язуюсь повідомити про звільнення іноземця чи особи без громадянства із займаної посади протягом 10 днів з дня підписання відповідного наказу (прийняття відповідного рішення).

Мені відомо, що за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів передбачена адміністративна відповідальність за статтею 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.                            

Я усвідомлюю, що неправдиві відомості, подані мною в цьому клопотанні, можуть бути причиною відмови у видачі (скасування раніше виданої) посвідки на тимчасове проживання.                

 

 

 

Посада представника  Скорочене найменування

 

 

 

 

 

ПІБ представника

 

Дата оновлення 27.10.2023 о 19:56:31

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово