УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

КЛОПОТАННЯ про закриття кримінального провадження (на підставі доказів про непричетність)

Прокурору ПІБ в родовому відмінку (Eng.)

ПІБ в родовому відмінку

 

КЛОПОТАННЯ

про закриття кримінального провадження

 

У Вашому провадженні перебуває матеріал досудового розслідування за № Номер документа від Дата документа, (напр.:31.12.2021)📆 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України, повідомлення про підозру в якому пред’явлено ПІБ в родовому відмінку (Eng.) .

У зв’язку із відсутністю у матеріалах кримінального провадження прямих, достатніх та належних доказів, які б окремо або у своїй сукупності підтверджували факт скоєння ПІБ в родовому відмінку (Рус.) кримінального правопорушення стосовно ПІБ в родовому відмінку , наявністю доказів, які доводять непричетність до інкримінованого правопорушення, а також наявністю у сторони захисту зауважень щодо порядку отримання доказів, у зв’язку з чим деякі із них у судовому порядку мають бути визнані недопустимими, вважаю, що подія кримінального правопорушення не доведена.

Основним завдання кримінального провадження, які передбачені ст. 2 КПК України є, у т.ч. і забезпечення повного та неупередженого розслідування з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності в міру своєї вини, жоден не винуватий не був обвинувачений.

На підставі п. 1 ч. 2 ст. 283, п.1 ч. 1 ст. 284 КПК України прошу прийняти рішення про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № Номер документа від Дата документа, (напр.:31.12.2021)📆 р., у зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення.

 

 

______________________________  ПІБ повністю

Дата клопотання, (напр.:31.12.2021)📆  

 

Дата оновлення 26.04.2022 о 13:35:22

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово