УКР
ENG
POL
BUL

Конструктор документів Всі документи
Інструкція

Документ

Довіреність на отримання Товару і підписння документів (довіритель юрособа)

ДОВІРЕНІСТЬ номер довіреності

місто видачі

дата довіреності, (напр.:1 травня 2021 р.)📆

 

Повне найменування , код ЄДРПОУ Код ЄДРПОУ , місцезнаходження Адреса місцезнаходження (юридична адреса) в особі Посада в род. відмінку  ПІБ в род. відмінку , що діє на підставі Підстава діяльності представника , (далі - Довіритель) згідно з попереднім усним договором цією довіреністю уповноважує:

гр. Громадянство  ПІБ в родовому відмінку (далі - Представник), Назва документа, що посвідчує особу  Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу , виданий Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу року, реєстраційний номер облікової картки платника податків із державного реєстру фізичних осіб - платників податків Інд. податковий номeр , який проживає за адресою: Адреса реєстраціі місця проживання (прописки) ,

представляти інтереси Довірителя у всіх підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, у т.ч. перед фізичними особами, з метою прийняття зеленого уповільненого нафтового коксу (надалі - "Товар") і підписання транспортних документів, зокрема CMR.


Для чого Представник має право від імені Довірителя та в його інтересах:
•    отримувати від імені «Довірителя» Товар, матеріали, сировину та інші товарно-матеріальні цінності, які відпускаються «Довірителю» усіма установами, організаціями, підприємствами, товариствами, їхніми філіями для здійснення господарської діяльності Довірителя;
•    підписувати первинні, транспортні документи, CMR, видаткові накладні, акти прийому-передачі та інші документи, що необхідні Довірителю для здійснення належного оформлення прийняття Товару.

 

Довіреність видана з правом передоручення строком на Строк дії довіреності .

Довіреність видана без права передоручення строком Строк дії довіреності, 1 (один) календарний рік або до конкретної дати .

Підпис Представника       ____________________  засвідчую

Посада представника    ______________________   ПІБ представника

Дата оновлення 21.02.2024 о 08:57:21

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі мають змогу залишати коментарі!

Продиктуйте текст для пошуку
Готово