РУС
ENG
POL
BUL

Конструктор документов Мои документы
Инструкция

Документ

Заява про примусове виконання рішення

 

зазначте дату заяви, (напр.:31.12.2021)📆

зазначте вихідний номер заяви або вкажіть №б/н

 
 

Вкажіть назву відділу державної виконавчої служби або приватного виконавця, що має право відкривати виконавче провадження щодо боржника

вкажіть адресу ВДВС або приватного виконавця

тел. вкажіть номер телефону ВДВС або приватного вконавця. У разі відсутності у Вас такої інформації, видаліть дану строку

 
Стягувач:

вкажіть або оберіть назву стягувача

Код ЄДРПОУ вкажіть код ЄДРПОУ стягувача

вкажіть адресу стягувача

Тел. вкажіть телефон стягувача або зазначте, що телоефон відсутній

Інші засоби вкажіть інші засоби зв'язку стягувача (адресу електронної пошти, офіційний веб-сайт тощо) або зазначте, що інші засоби зв'язку відсутні)

Боржник:

вкажіть або оберіть назву боржника

Код ЄДРПОУ: вкажіть або оберіть код ЄДРПОУ боржника

введіть або оберіть адресу боржника

Тел. вкажіть телефон боржника або зазначте, що телефон відсутній

Інші засоби вкажіть інші засоби зв'язку боржника (адресу електронної пошти, офіційний веб-сайт тощо) або зазначте, що інші засоби зв'язку відсутні)

ЗАЯВА

про примусове виконання рішення

Прошу прийняти до виконання судовий зазначте виокнавчий документ (наприклад, наказ, виконавчий лист) зазначте орган, що видав виконавчий документ (наказ, виконавчий лист)вкажіть номер виконавчого документу від вкажіть дату виконавчого документу, (напр.:31.12.2021)📆 про стягнення з вкажіть або оберіть назву боржника (введіть або оберіть адресу боржника , код ЄДРПОУ: вкажіть або оберіть код ЄДРПОУ боржника )  на користь вкажіть або оберіть назву стягувача (вкажіть адресу стягувача ; код ЄДРПОУ вкажіть код ЄДРПОУ стягувача ) зазначте суму стягнення цифрами (вкажіть суму стягнення прописом ).

Відповідно до ЗУ «Про виконавче провадження», з метою повного та своєчасного виконання рішення суду, також прошу:

1.           Винести постанову про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного робочого дня після одержання виконавчого документа (ч. 5 ст. 26 Закону).

2.           Під час відкриття виконавчого провадження винести постанову про арешт майна (коштів) боржника (ч. 2, 4 ст. 56 Закону).

3.           Зобов’язати боржника протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження подати декларацію про його доходи та майно (п. 3 ч. 5 ст. 19 та ч. 5 ст. 26 Закону).

4.           Зобов’язати боржника надати відомості щодо належного йому майна за даними бухгалтерського обліку (ч. 9 ст. 56 Закону).

5.           Отримати в органах доходів і зборів інформацію про наявні у боржника рахунки, а також про його дебіторську заборгованість (ч.1 ст. 52 та ч.1 ст. 54 Закону).

6.           Провести перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому здійснювати таку перевірку не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника (ч. 8 ст. 48 Закону).

7.           Здійснити реєстрацію обтяжень майна боржника (п. 8 ч. 3 ст. 18 Закону).

8.           У разі невиконання стороною боржника законних вимог виконавця, вирішити питання про притягнення винуватих осіб до адміністративної відповідальності в порядку ст. 188-13 КпАП України, а в разі неявки на вимогу виконавця – вжити заходів для застосування приводу.

9.           Якщо у поведінці боржника чи пов’язаних з ним осіб буде виявлено ознаки злочину, передбаченого в статтях 219, 382 чи 388 КК України (доведення до банкрутства, невиконання судового рішення, незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, або майна, яке описано), скласти про це відповідний акт та звернутися до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення (ч. 2 ст. 76 Закону).

Стягнені з боржника кошти перераховувати за реквізитами: одержувач – вкажіть або оберіть назву стягувача код ЄДРПОУ вкажіть код ЄДРПОУ стягувача , рахунок IBAN UA вкажіть рахунок стягувача в форматі IBAN вкажыть банк стягувача , МФО вкажыть МФО банку стягувача .

 

Додатки:

- зазначте виокнавчий документ (наприклад, наказ, виконавчий лист) зазначте орган, що видав виконавчий документ (наказ, виконавчий лист)вкажіть номер виконавчого документу від вкажіть дату виконавчого документу, (напр.:31.12.2021)📆 (оригінал).

- надається та вказується лише у разі, якщо заяву підписує представник-адвокат (копія)

- надається та вказується лише у разі, якщо заяву підписує представник-адвокат (копія)

- вказується та надається лише у разі, якщо заяву підписує представник-адвокат (електронна роздруківка)

 

 

вкажіть статус особи, яка підписує заяву

вкажіть або оберіть назву стягувача         _______________                  вкажіть ПІБ осоюи, яка підписує заяву

Дата обновления 04.08.2022 о 12:54:21

Комментарии

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии!

Описание

Адвокат Краснокутська Наталя

Працюю юристом з 2003 року, з 2009 року є практикуючим адвокатом.

 

Мої спеціалізації:

Судове представництво

Банкрутство

Юридичний супровід бізнесу

 

Instagram https://www.instagram.com/advocate_knn/

Фейсбук https://www.facebook.com/instaADVOCATE

Телефон +380969900861

e-mail: advocate_knn@ukr.netet

Продиктуйте текст для поиска
Готово