РУС
ENG
POL
BUL

Конструктор документов Всі документи
Инструкция

Документ

Заява + Наказ про прийняття на роботу (безстроково, з і без строку випробування, за сумісництвоми і без)

До Повне найменування

Посада в род. відмінку  ПІБ в род. відмінку

 

ПІБ в родовому відмінку

Назва документа, що посвідчує особу  Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу , виданий(а) Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу  Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу р., 

Адреса реєстрації: Адреса реєстраціі місця проживання (прописки)

Тел. Номер телефону №1

E-mail: E-mail

 

ЗАЯВА

 

Прошу прийняти мене на посаду  посада  з дата приступлення до виконання обов'язків р. зі строком випробування три місяці.

Прошу прийняти мене на посаду  посада  з дата приступлення до виконання обов'язків р..

Прошу прийняти мене на посаду  посада  з дата приступлення до виконання обов'язків р.. з посадовим окладом згідно штатного розпису за сумісництвом.

Додатки: 

1. Назва документа, що посвідчує особу  Серія і номер паспорту/іншого документа, що посвідчує особу , виданий(а) Ким виданий паспорт/ін.документ, що посвідчує особу  Коли виданий паспорт/ін.докумунт, що посвідчує особу р. (копія);

2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

3. Копія диплому про повну вищу освіту .

 

Дата заяви про прийняття на роботу           _____________________           ПІБ повністю

 

Повне найменування

 

Код ЄДРПОУ Код ЄДРПОУ

 

НАКАЗ

 

Дата наказу                                                      нас.пункт, наприклад: м. Київ                                                № номер Наказу

 

Про прийняття на роботу ПІБ в родовому відмінку

 

 

ПРИЙНЯТИ:

ПІБ в родовому відмінку на посаду посада з дата приступлення до виконання обов'язків  з посадовим окладом згідно зі штатним розписом розмір зарплати грн (розмір зарплати, прописом (укр.) ) зі строком випробування три місяці.

ПІБ в родовому відмінку на посаду посада з дата приступлення до виконання обов'язків  з посадовим окладом згідно зі штатним розписом розмір зарплати грн (розмір зарплати, прописом (укр.) ).

Підстави: 1. Заява ПІБ в родовому відмінку  від Дата заяви про прийняття на роботу , зареєстрована за № номер заяви про прийняття на роботу .

2. Трудовий договір № Номер трудового договору  від Дата трудового договору р. 

 

Посада представника                                                      ________                                  ПІБ представника

 

З наказом ознайомлений(а):

 

____________

 

Повідомлено про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI, мету збору персональних даних та осіб, яким передаються або можуть передаватися мої персональні дані:

 

______________

На період карантину роботодавець зобов’язаний надати працівниці, яка має дитину до 14-ти років, відпустку без збереження заробітної плати, — якщо жінка висловить таке бажання (п. 3-1 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки).

Таке саме право мають всі особи, зазначені в частині 3 статті 18 Закону про відпустки: батько; баба; дід; інші родичі, які фактично доглядають за дитиною; особа, яка усиновила чи взяла під опіку дитину; один із прийомних батьків чи батьків-вихователів.

Рішення про призупинення навчального процесу ухвалює орган влади чи місцевого самоврядування.

Рішення про запровадження карантину ухвалив Уряд Постановою КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211.

Герасивова Тетяна

адвокат, партнер Адвокатського об'єднання "Юнікейс"

Спеціалізація: господарське право та процес, адміністративне право та процес, цивільне право та процес.

 

Тел. +380954064097

E-mail: 2tleveret@gmail.com

https://www.aounicase.com/

Дата обновления 10.04.2020 о 00:40:05

Комментарии

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии!

Продиктуйте текст для поиска
Готово